KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16066433

nr 1606 6433

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 43/150, bladets mått: 48x38, oramat löst blad

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

måndag 18 mars 2024
kl 20:02:40

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman